Zespół Warszawa i okolice, zespół muzyczny Żyrardów, zespół na wesele Milanówek, oprawa muzyczna Sochaczew, obsługa muzyczna Pruszków

Zespół Warszawa zawsze udane imprezy
Informacje o zespoleOferta zespołuZdjęcia muzyków zespołuCovery zespołu WarszawaMuzyka weselna na youtubeKontakt z zespołem
 
 
Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem oraz do udziału w bezpośredniej prezentacji naszych możliwości. Zamieszczone na stronie materiały są jedynie próbką niektórych zalet naszego zespołu.

W przypadku oprawy wesel, konieczny jest bezpośredni kontakt w celu omówienia wybranych opcji, programu wesela i preferowanego repertuaru i negocjacji ceny. 

POZA SZCZEGÓLNYMI PRZYPADKAMI, NIE NEGOCJUJEMY CEN PRZEZ TELEFON ORAZ PRZEZ POCZTĘ ELEKTRONICZNĄ.

Na prezentacji zostaną przedstawione nagrania z różnych imprez, celem pełnego zobrazowania zespołu. Omówione zostaną zabawy możliwe podczas wesela, zabawy oczepinowe, biesiady w stołach, powitanie, itp. 

Nie narzucamy niczego! Przedstawiony na prezentacji program jest jedynie naszą propozycją. Jesteśmy otwarci na sugestie organizacyjne i muzyczne klientów, ponieważ cały czas się rozwijamy.

Zorganizowanie prezentacji jest możliwe w Warszawie lub Grodzisku Mazowieckim.

Oprawa imprez okolicznościowych wymaga podpisania umowy cywilno-prawnej oraz uiszczenia zaliczki.