Zespół muzyczny wesela i śluby Dancingi i bale sylwestrowe festyny studniówki komunie i chrzciny DJ imprezy firmowe

DJ na wesele oprawa wesel i slubów
Informacje o zespoleOferta zespołuZdjęcia muzyków zespołuCovery zespołu WarszawaMuzyka weselna na youtubeKontakt z zespołem
 
Zespół muzyczny na ślub i wesele

Wesela i śluby

Zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną wesel począwszy od marszy, którymi witamy Parę Młodą przed salą. Przez różnego rodzaju zabawy nie tylko oczepinowe a kończąc na galach biesiadnych między stołami granymi w zupełności na żywo. Oczywiście wszystko jest organizowane wedle upodobań naszych gości. Repertuar dobieramy całkowicie spontanicznie, według wieku uczestników oraz sytuacji na parkiecie. Z nami trudno jest się nudzić, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie. Całą oprawę muzyczną prezentujemy na spotkaniach z wykorzystaniem nagrań video z wesel które prowadziliśmy.
Dla wesel wielo-kulturowych, oferujemy oprawę mieszaną zespołu z naszym Dj-em.

Dancingi i bale sylwestrowe

Dancingi i bale sylwestrowe lub karnawałowe, to muzyka z lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych. Największe hity polskie i zagraniczne ostatnich lat, przeplatane wspaniałymi walcami, tangami ale również klimatami latino i regge. Całość prowadzona jest w wysokiej kulturze osobistej, co nie przeszkadza jednak  w dobrej, szampańskiej zabawie.  W zależności od oczekiwań, nasz zespół zorganizuje imprezę przeplataną z naszym DJ-em, bez powtarzania się utworów. 
Prowadzimy również imprezy taneczne dla seniorów, w stylu lat przedwojennych i powojennych, gdzie można usłyszeć znane utwory wykonawców, takich jak Louis Armstrong, Frank Sinatra, Elvis Presley, Roy Orbison oraz wielu innych.
Muzyka na danicng i bal sylwestrowy
Festyny i imprezy ludowe

Festyny

Imprezy plenerowe to jedna z bardziej popularnych form niedzielnego wypoczynku. Naszą muzyką jesteśmy w stanie umilić czas podczas festynów, dożynek oraz popularnych zabaw tanecznych, gdzie zależnie od okoliczności, może dominować muzyka dyskotekowa, rockowa oraz POP.
Prowadzimy również imprezy dla dzieci, zapewniające odpowiedni repertuar, przeplatane konkursami i zabawami.

Studniówki, komunie i chrzciny

Na potrzeby studniówek przygotowaliśmy mocne oświetlenie oraz specjalny repertuar, który pozwoli na doskonałą zabawę młodzieży ale także ich rodziców, uczestniczących w tej imprezie.

W odpowiedzi na coraz liczniejsze zapytania, zorganizowaliśmy specjalny 2-osobowy skład zespołu do oprawy małych uroczystości, takich jak komunie lub chrzciny. Mogą być one obsłużone również przez naszego DJ-a.

 

Muzyka na studniówkę, komunię i chrzciny
DJ na wesele

Imprezy prowadzone przez DJ-a

Wybranie odpowiedniego DJ’a to połowa „sukcesu” wesela. Dobry DJ uczyni zabawę naprawdę wspaniałym przeżyciem, a kilka romantycznych piosenek z ulubionego repertuaru, dostarczy Młodej Parze wielu niezapomnianych wzruszeń. 
Oferujemy Państwu:
- bogaty zbiór zabaw i konkursów, 
- niezapomniane przeboje sprzed lat i nowe hity prosto z list,
- połączenia imprezy z konkursem karaoke, 
- precyzyjny doboru repertuaru muzycznego,
- konferansjerka, która wprowadzi miłą i ciepłą atmosferę oraz pełen profesjonalizm.

Imprezy firmowe

Dobra organizacja imprez firmowych niejednokrotnie jest oceniana jako sztuka – bo sztuką jest dobór właściwej formy do okoliczności, trafienie w gusta słuchaczy i stworzenie właściwej oprawy dźwiękowej dla konkretnego wydarzenia a także odpowiednia konferansjerka. Imprezy firmowe obsługujemy różnie pod względem stylistycznym i repertuarowym, począwszy od standardów jazzowych aż po śpiewy z żywymi instrumentami przy ogniskach. Dla firm świadczymy obsługę artystyczną oraz nagłośnieniową imprez takich jak: konferencje, posiedzenia, prezentacje, spotkania integracyjne, szkolenia, otwarcia firm lub oddziałów, bale karnawałowe oraz wiele innych. 
Imprezy firmowe obsługujemy również jako DJ.
Organizacja imprez firmowych z oprawą muzyczną